Porządek spotkań Domu chleba:

4 czwartek: Eucharystia

Motto: „I ja wołam do was, bracia i  siostry, byście rozpalali na nowo Boży charyzmat małżonków i rodziców, jaki jest w was przez sakrament małżeństwa." -Jan Paweł II
Kilka małżeństw , które w swoim życiu duchowym zapragnęło "czegoś więcej" postanowiło pogłębiać swoją formację małżeńską w strukturach Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji. Po kilku rozmowach z ks. proboszczem, który entuzjastycznie przyjął ten pomysł, rozpoczęliśmy nasze spotkania. Ku naszej ogromnej radości opieką duchową otoczył nas ks. Łukasz Kaczmarski, który rewelacyjnie wyczuł naszą potrzebę i prowadzi nas ku głębszej relacji z Bogiem i w naszych rodzinach.

Za nami już poważne dzieła, choć wspólnota ma 3 miesiące. 15 października zorganizowaliśmy pierwszy w Ełku Dzień Dziecka Utraconego. Ks. Paweł Tober odprawił Mszę św. Dla rodziców dzieci, które zmarły w wyniku poronienia lub niedługo po urodzeniu. Po Eucharystii rodzice mogli wypuścić do Nieba baloniki z wypisanym imieniem dziecka.

3-4 listopada 2012 r. zorganizowaliśmy przy ogromnym wsparciu ks. Pawła Tobera weekend małżeński w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Uczestniczyło w nim 15 małżeństw z dziećmi, których było 27. Weekend prowadziły dwa małżeństwa z Ostrołęki: Asia i Norbert Dawidczykowie oraz Ula i Darek Klimaszewscy. Był to dla nas czas wielkiej łaski od Pana.

W następnym mailu wyślę ci zdjęcia, które możesz zamieścić przy tych wydarzeniach. A gdzieś w widocznym miejscu zamieść info o spotkaniach:

Sylwek  ZOBACZ ZDJĘCIA

ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM

Oto garść informacji nt. Odnowy w Duchu Świętym: